Způsoby platby

 

1 / Dobírkou při doručení

Vaši objednávku můžete zaplatit při doručení zboží. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově i platební kartou.

 

 

2 / Bankovním převodem / QR kód 

Číslo mého účtu je 670100-2218575201/6210, vedený u mBank S.A., organizační složka. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky. Zásilka bude odeslána po obdržení platby, doporučuji proto převod uskutečnit co nejdříve po objednání zboží, abychom vám ji mohla bez zbytečných odkladů odeslat. Na platbu počká vaše objednávka 5 kalendářních dní, po té bude zrušena.

  

 

4 / On-line platební kartou (3D Secure)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu. Případně vyčkejte na e-mail s pokyny k platbě, který bude odeslán do 30 minut od neúspěšné platby.

 

 

5 / On-line bankovní převod (3D Secure)

Svou objednávku můžete zaplatit rychlým bankovním převodem. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu. Případně vyčkejte na e-mail s pokyny k platbě, který bude odeslán do 30 minut od neúspěšné platby.

 

6/ Apple pay / Google pay

Zaplaťte rychle a jednoduše pomocí Apple či Google pay. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu. Případně vyčkejte na e-mail s pokyny k platbě, který bude odeslán do 30 minut od neúspěšné platby.