Můj příběh

Jsem Štěpánka, majitelka e-shopu Bonneta. Tento příběh se začal psát v roce 2018, 9 měsíců po narození mé první dcery. Ale nepředbíhejme…..

 

Začátky

E-shop založily v roce 2014 Štěpánka a Kristýna (moje maminka a sestra). Na českém trhu jim totiž chyběly kvalitní vlněné, ale zároveň cenově dostupné klobouky a další pokrývky hlavy. Přivedly proto do Česka polskou značku Rabionek a e-shop nazvaly Klobouky Audrey podle módní ikony Audrey Hebpurn.

Po 4 letech ale došlo k útlumu: maminka i sestra měly kromě e-shopu každá svoje zaměstnání, a tak začaly uvažovat o prodeji. Bylo nám ale líto, dát to všechno pryč, a tak jsem e-shop přebrala já.

damska-vlnena-cepice-sabine-bila

Moje cesta k e-shopu

Vzděláním jsem ekonom, a tak byl pro mě svět ecommerce úplně novým a podstatným vystoupením z komfortní zóny a světa čísel. S 9 měsíční dcerou po boku jsem začala pracovat na svém prvním vlastním projektu, za který jsem byla plně zodpovědná se vším všudy. 

Mou počáteční filozofií, když jsem e-shop přebírala, bylo alespoň to zkusit. Sortiment pokrývek hlavy mi byl na hony vzdálen. Netušila jsem, jaký je rozdíl mezi trilby a fedorou, a že stačí jednoduchý trik k nasazení baretu hned napoprvé.

Od té doby se mnohé změnilo. Za zhruba 6 let, co e-shop vedu, jsem propadla kouzlu pokrývek hlavy, které se staly mou vášní. Se dvěma dětmi po boku tak pro Vás stále hledám nové dodavatele a rozšiřuji nabídku k Vaší spokojenosti.

I když jsem za svou pracovní kariéru vedla a řídila desítky větších či menších projektů, tohle je něco úplně jiného. Tady jsem sama za sebe a sama pro vás. Sama vybírám dodavatele, konkrétní pokrývky hlavy a jejich barevné varianty, velikosti, materiály. Každá pokrývka hlavy mi projde rukama, každý štítek na balík či dotaz od vás je mou zodpovědností. Ale to je vlastně to, co mě na tom všem baví a dělá mi radost.

unisex-vlneny-klobouk-olivier-bezovy_1

Pár zajímavostí o mně

  • Nemám ráda oranžovou.
  • Nejčastěji nosím modrou, šedou a černou barvu.
  • Nemám ráda focení, a i přesto mě najdete na většině fotografií jako modelku.
  • Vždy dám přednost kalhotám před sukní.
  • Můj oblíbený tvar klobouku je trilby díky své univerzálnosti. Hodí se jak ke kalhotám, tak i k sukni či letním šatům.
  • Mé oblíbené doplňky jsou šátky a šály.
  • Kdybych neměla e-shop s pokrývkami hlavy, měla bych e-shop s potřebami pro pečení chleba.
  • Nejraději mám letní oblečení.

 

Tady je mé doporučení na nejoblíbenější kousky, které nikdy nezklamou.