Tipy na vánoční dárky

 

Vánoce jsou vůbec to nejkrásnější období v roce, pokud pomineme stres s úklidem a nekonečné tlačenice v obchodních centrech. S úklidem Vám nepomůžeme, ale můžeme Vám pomoci se vyhnout dlouhým frontám v obchodech při nákupu vánočních dárků.

 

Ptáte se jak? Jednoduše, vyberte je u nás >>>

 

Barvy kam se podíváte

 

Pro zjednodušení výběru je u každého našeho produktu doporučení, s jakými barvami jej nosit, a kterým se naopak vyvarovat. Stačí Vám tedy znát, jaké jsou oblíbené barvy obdarovávaného a nemůžete udělat ve výběru chybu.

 

 

Na velikosti záleží

 

Jak ale zjistit správnou velikost pokrývky hlavy? Pokud vybíráte baret, pak máte vyhráno, ty jsou téměř všechny v univerzální velikosti.

 

Pro klobouky a bekovky zde máme pár tipů, díky kterým zjistíte velikost bez toho, aniž by obdarovaný zjistil, na jaký dárek pod stromečkem se může od Vás těšit:

  • Už má ve svém šatníku pokrývku hlavy? Skvělé, koukněte se na cedulku, jaká je to velikost.
  • Jezdí na motorce? Velikost helmy odpovídá i velikosti klobouku nebo bekovky.
  • Teď už zbývá jen varianta měření. Požádejte obdarovávaného, aby si změřil (nebo jej změřte sami) obvod hlavy, hrudníku, pasu a třeba boků. Zbylé míry jsou jen pro odvedení pozornosti. Z naší zkušenosti můžeme říci, že to funguje.

 

 

Výměna nevhodného dárku do 3.1.2021

 

Netrefili jste se obdarovanému do vkusu? Dárek můžete vyměnit za těchto podmínek:

  • Objednávka byla odeslaná v období od 1.12.2020 – 18.12.2012 (kromě zboží z kategorie „Za hubičku“)
  • Pokrývka hlavy musí být pouze vyzkoušena a visačky neodstřiženy
  • Vrácené zboží musí být odeslané do 3.1.2021 (rozhodné je datum na balíčku) doporučeně a dokonale zabalené, aby nedošlo k poškození během dopravy. K doručení můžete využít Českou poštu (Štěpánka Štěpánková, Švermova 1331, 26601 Beroun), nebo Zásilkovnu, ke které Vám na vyžádání pošleme kód, tato služba je zpoplatněna částkou Kč 59,-, o kterou bude ponížena částka voucheru. Poštovné hradí zákazník.
  • Vrátit můžete celou objednávku nebo i jen část.
  • Číslo pro sledování zaslaného balíčku a e-mailovou adresu, na kterou bude odeslán voucher, odešlete na e-mail info@klobouky-barety.cz
  • Zákazník od nás získá elektronický voucher na nákup v Klobouky Audrey na zboží ve stejné hodnotě, jako je hodnota vráceného zboží. Voucher je zaslán do 14 dní od doručení zboží.
  • K zásilce, prosíme, vložte fakturu pro rychlejší zpracování.

 

 

 

Teď už zbývá si vybrat >>>

 

 

pro partnerku_optimized                    pro partnera_optimized

 

 

pro maminku_optimized               pro tatínka_optimized

 

 

 pro-babičku_optimized               pro dědečka_optimized

 

 

 pro sestru_optimized              pro bratra_optimized