Tipy na vánoční dárky

 

Vánoce se blíží a s nimi i krásné chvíle radosti a dárků. Ačkoliv vím, že přípravy na svátky mohou být náročné, s nákupem vánočních dárků vám ráda pomohu. Moje široká nabídka pokrývek hlavy je připravena potěšit každého.

 

Začněte výběrem barvy, která ladí s oblíbenými odstíny obdarovávaného. V naší nabídce u každého produktu najdete doporučení, které vám usnadní správný výběr.

 

Jak ale zjistit správnou velikost pokrývky hlavy? Pokud vybíráte baret, pak máte vyhráno, ty jsou všechny v univerzální velikosti.

 

Pro klobouky a bekovky zde mám pár tipů, díky kterým zjistíte velikost bez toho, aniž by obdarovaný zjistil, na jaký dárek pod stromečkem se může od vás těšit:

  • Už má ve svém šatníku pokrývku hlavy? Skvělé, koukněte se na cedulku, jaká je to velikost.
  • Jezdí na motorce nebo na lyžích? Velikost helmy odpovídá i velikosti klobouku nebo bekovky.
  • Teď už zbývá jen varianta měření. Požádejte obdarovávaného, aby si změřil (nebo jej změřte sami) obvod hlavy, hrudníku, pasu a třeba boků. Zbylé míry jsou jen pro odvedení pozornosti. Z mé zkušenosti můžu říci, že to funguje.

 

Teď už si jen vybrat >>>

 

Pro partnerku_1                     Pro partnera_1

 

pro maminku_1                     pro tatínka_1

 

pro babičku_1                     pro dědečka

 

pro sestru_1                     pro bratra_1

 

               

 

Výměna nevhodného dárku do 2.1.2024

 

Netrefili jste se obdarovanému do vkusu? Dárek můžete vyměnit za těchto podmínek:

  • Objednávka byla odeslaná v období od 24.11.2023 – 18.12.2023 (kromě zboží z kategorie „Za hubičku“).
  • Pokrývka hlavy musí být pouze vyzkoušena a visačky neodstřiženy.
  • Vrácené zboží musí být odeslané do 2.1.2024 (rozhodné je datum na balíčku) dokonale zabalené (prosím barety nepřehýbejte a klobouky zasílejte v krabici), aby nedošlo k poškození během dopravy. K doručení můžete využít Českou poštu (Štěpánka Zápotocká, Bohumila Hájka 188, 267 01 Králův Dvůr), nebo Zásilkovnu, ke které Vám na vyžádání pošlu kód, tato služba je zpoplatněna částkou Kč 89,-, o kterou bude snížena částka voucheru . Poštovné hradí zákazník.
  • Vrátit můžete celou objednávku nebo její část.
  • Číslo pro sledování zaslaného balíčku a e-mailovou adresu, na kterou bude odeslán voucher, odešlete na e-mail info@klobouky-barety.cz.
  • K zásilce, prosíme, vložte fakturu pro rychlejší zpracování.
  • Zákazník si místo vráceného zboží vybere jiné v té samé hodnotě, případně vyšší s doplatkem. Platnost voucheru je do 31.3.2024.

 

 

 

 

Zpět do obchodu