8+1 trend jara / léta 2019

 

Chcete jít s dobou a nosit aktuální módní trendy? Tak jste tu správně. Pojďme se spolu podívat na trendy sezony jaro/léto 2019.

 

1. Neutrální béžová

Neholdujete výrazným barvám? Nevadí. Inspirujte se u návrháře Riccarda Tisci, který navrhuje pod značkou Burberry. Jejich přehlídka obsahovala mnoho odstínů klasické béžové, kdy byly modelky oblečeny v této barvě od hlavy až k patě. Béžová taktéž vévodila třeba u Toma Forda nebo Max Mary.

 

Burberry

burberry béžová

Zdroj: Vogue UK

 

Tom Ford

tom ford béžová

Zdroj: wwd com

 

 

2. Batika

Kdo z Vás si někdy batikoval třeba tričko? Oprašte tuto dovednost a s takovým tričkem nebo batikovanými šaty budete in. Calvin Klein i Prada zahrnuli batikované oblečení do svých kolekcí.

 

Calvin Klein

calvin klein batika

Zdroj: Vogue UK

 

Prada

prada batika

Zdroj: Numero

 

 

3. Nesmrtelná krajka

Trend, který se objevil nejprve u módní značky Cruise si pro sezonu jaro / léto 2019 upevnil svou pozici. Krajka jako součást dámských oděvů nebo doplňků se vrací v plné síle. Ve své kolekci ji měla Victorie Beckham nebo Burberry.

 

Victorie Beckham

victoria beckham krajka

Zdroj: Vogue

 

Burberry

burberry krajka

Zdroj: Vogue UK

 

 

4. Kombinace vzorů

Tuto sezonu bude in kombinovat různé vzory dohromady. Že květinový vzor nejde kombinovat s geometrickými tvary nebo zvířecími motivy? Koukněte na ukázky z kolekce Versace nebo Roberta Cavalli, kteří kombinují zdánlivě nesourodé vzory mezi sebou. Vyberte si svůj vzorovaný šátek u nás.>>>

 

Versace

versace vzory

Zdroj: Boutique Humbleandrich

 

Roberto Cavalli

 Roberto Cavalli vzory

Zdroj: Vogue UK

 

 

5. Šťavnaté barvy

Nejjednodušší způsob jak oživit svůj šatník je použít výrazné šťavnaté barvy, které přechází až do neonové. Ty se objevily u několika módních domů jako Escada nebo Giogio Armani, zejména v případě dámských kostýmků. S extravagantními barvami by se mělo šetřit, proto jsme si pro Vás připravili šátky v neonové barvě.

 

Giorgio Armani

armani barvy

Zdroj: Vogue UK

 

Escada

escada barvy

Zdroj: Vogue UK

 

 

6. Mašli, aby Vás našli

Tento rok se nebojte mašlí! Uvázaná na rameni, na boku nebo na klobouku bude hitem tohoto léta. Do své kolekce ji zahrnuly třeba značky Valentino a Moschino.

 

Valentino

valentino mašle

Zdroj: Flaunt

 

Moschino

moschino mašle

Zdroj: SHILPAahuja

 

 

7. Cyklo kalhoty (neboli „elasťáky“)

Ano, toto bude opravdu trendy, ať se Vám to líbí nebo ne, alespoň podle návrhářů značky Chanel, Fendi a dalších.  Jde v podstatě o krátkou verzi legín jen s tím rozdílem, že cyklo kalhoty nebudou brány jako spodní prádlo, a proto k nim budete moci kombinovat krátká trička, tílka nebo halenky.

 

Chanel

chanel cyklo kalhoty

Zdroj: Numero

 

 

Fendi

fendi cyklo kalhoty

Zdroj: Pinterest

 

 

8. Kombinézy

Kombinéza nebo chcete-li overal s rukávy je ideální kousek šatníku každé ženy. Obléknete si na sebe jeden kousek, a jste celá oblečená! Pro tuto sezonu je najdete třeba u Stelly McCartney nebo u Luis Vuitton.

 

Stella McCartney

stella mccartney kombinéza

Zdroj: Pinterest

 

 

Luis Vuitton

luis vuitton kombinéza

Zdroj: Vogue UK

 

 

To nejlepší nakonec! Klobouky!

Jaké budou trendy pro tento rok? Hitem budou velké klobouky, které se objevily v kolekci u Valentina nebo Giorgio Armaniho, slaměné klobouky nebo barety, které měly na přehlídce modelky u Chanelu. Vyberte si svůj slamák u nás.>>>

 

 

 

Valentino

valentino klobouk

Zdroj: Vogue UK

 

 

Giorgio Armani

Armani klobouk

Zdroj: Design Scene

 

Chanel

chanel slamák

Zdroj: Vogue UK

 

Chanel

chanel baret

Zdroj: Pinterest